Close

7. týden

Štěňátkům je 7 týdnů, mají za sebou očkování a čipování, které zvládla naprosto perfektně. Na veterině jsou zvyklí, že jim některá štěňátka při očkování „naříkají“ a některá je hodně těžké udržet a vůbec je správně naočkovat. Ale naše „mimina“ to ustála jen s malým kňučením. I paní veterinářka je chválila, že jsou naprosto vzorná.
Po čipování proběhla kontrola vrhu. Štěňátka se poradkyni moc líbila. Mají moc pěkné hlavičky, krásné dlouhé ridge (pan tmavě zelený až na zadek 🙂 ). Jsou bez DS, zálomků na ocásku, s minimem bílé (jeden pejsek – tmavě modrý má bílou náprsenku a prokvetlé prsty, fialová slečna má bílé konce prstů). Dva pejsci mají posun korunek, ale pořád v rámci standardu. Jen jedna fenečka (růžová) z celého vrhu je nestandardní – 3 korunky.
Prostě štěňátka se jsou krásná a jsme opravdu rádi, že si Marky s Amelií sedli a že se nám první vrh takto povedl.
Navzdory doručovacím problémům české pošty (vánoční šílenství nakombinované s akcemi black friday) nám přišla i výbavička pro štěňátka. Firma Aiva pro ně vyrobila moc hezké obojky a vodítka a i když se může zdát, že naše štěňata sponzoruje Brit, není to tak, ale hlad během prvních dní u nových páníčků mít určitě nebudou 🙂
Nové fotky jsou nahrané ve fotogalerii nebo na rajčeti.