AMELISIMA

CHOVATELSKÁ STANICE RHODÉSKÝCH RIDGEBACKŮ

O NÁS

Chovu rhodéských ridgebacků se věnujeme přes 11 let

NAŠE FENY

Amelie a Aike

CO NÁS BAVÍ

Běhání, canicross a procházky v přírodě

Vítejte na webových stránkách naší chovatelské stanice.

Chovatelská stanice byla založena v srpnu 2017. Vybrat jméno nebylo jednoduché, proto jsme se nechali inspirovat jménem naší fenky rhodéského ridgebacka – Amelií, díky které jsme stanici zakládali.

Na rok 2024 plánujeme vrh „C“.

Více informací najdete v NOVINKÁCH nebo v odkazech v menu.

WELCOME ON OUR WEBPAGE

Kennel was found in the August 2017. It was not easy to pick the name so we were inspired by name of our first lady – Amelie, because of her we based the kennel.

We are planning C-litter for summer/autumn 2024.

More information about our kennel you can find in NEWS or under the links of main menu.Vítejte na webových stránkách naší chovatelské stanice.

Rhodéský ridgeback

Elegantní pes. 
Oddaný přítel. Výborný sportovec.

Rhodéský ridgeback je lovecké plemeno pocházející z Afriky. V současné době se jedná o jediné africké plemeno uznané FCI. Měl by být schopný dlouhé vytrvalosti a zároveň vysoké rychlosti.

Více o plemeni…

NOVINKY

Tuto část webu brzy doplníme o nové informace

Bhubezi Aike Amelisima

Rádi bychom Vám představili nového člena naší rodiny – malou Aike. Druhý vrh byl plánovaný vlastně kvůli ní. Abychom si doma mohli z vrhu jednu holčičku nechat. Po dlouhém a náročném rozhodování nám zůstala doma slečna červená. Aike je velice aktivní a veselé štěňě, takový ďáblík, který se ničeho nebojí. Už teď ukazuje, že má a bude mít svoji hlavu 🙂 Doufáme, že mi z ní tu svoji neztratíme a že nám bude dělat radost.[…]

Read more

6. – 9. týden / 6th to 9th week

Poslední dva týdny proběhly neuvěřitelně ryhle, že nezbyl čas na aktualizaci webových stránek, za což se omlouvám.Všechna štěňátka již odjela do svých nových domovů a věřím, že se budou mít velice dobře 🙂 Za ty 4 týdny se z malých batolivých kuliček stali malí psíci, kteří dokázali pěkně řádit a občas připomínali hejno piraní. Jejich ostrým drápkům a hlavně zoubkům horko těžko něco uniklo. Hned na začátku 7. týdny přijel pan veterinář a štěňátka naočkoval[…]

Read more

5. týden / 5th week

Štěňátkům je 5 týdnů. I když je Amelie ještě kojí, dostávají 4x denně příkrmy. Hrají si, perou se a protože je hezky, využívám zahradu, kde štěňátka řádí každý den. Více fotek najdete na rajčeti.

Read more

Kontakt

Jana Šímová, Brno (Czech Republic)              simova.janca@gmail.com

facebook

Contact form will be displayed here. To activate it you have to set the "contact form shortcode" parameter in Customizer.